Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 UTW w Złotowie

07.10.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#utw   #inauguracja   #rok akademicki   #złotów   

W sali kinowej Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej 3 października br. odbyła się Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Złotowie. Do grona studentów przyjęto dwadzieścia pięć osób. Zanim jednak w ich ręce trafiły indeksy, konieczne było złożenie ślubowania.

 

Wcześniej prezes UTW Anna Marciniak pokrótce omówiła plany na rozpoczynający się rok akademicki, przedstawiła też bogatą ofertę zajęć, z których studenci będą mogli korzystać. Ponadto podała nowy skład zarządu uniwersytetu. - Nie spodziewajcie się, Drodzy Studenci, wielkiej rewolucji po tych zmianach. Nie zamierzamy psuć tego, co wyśmienicie działa, chcemy to jedynie w miarę naszych możliwości ulepszać, uatrakcyjniać i unowocześniać - powiedziała Anna Marciniak.

Inauguracyjny wykład pt. "Medycyna naturalna Dalekiego Wschodu" wygłosił prof. Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy Cezary Kościelak.

Następnie oddano głos gościom. Starosta Złotowski Ryszard Goławski pogratulował osobom pracującym na rzecz Uniwersytetu prężnej działalności, studentom życzył z kolei radości z uczestnictwa w zajęciach i sił do podejmowania coraz to nowych wyzwań i aktywności.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali "poszukiwacza skarbów"
Nie zatrzymał się do kontroli - odpowie przed sądem
Cztery pory roku na Krajnie - podsumowanie projektu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze