Groźna kolizja z potrąceniem osoby

12.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #kolizja   #potrącenie   #złotów   

12 lutego 2021 roku o godzinie dziesiątej Stanowisko Kierowania PSP w Złotowie przyjęło zgłoszenie o kolizji drogowej z udziałem pieszego w Złotowie na ulicy Obrońców Warszawy. Do zdarzenia udały się siły i środki złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej.

 

W trakcie dojazdu i następnie przejęcia udzielania pomocy i rozpoznania operacyjnego okazało się, że osoba prowadząca pojazd osobowy z nieznanych przyczyn zjechała na chodnik uszkadzając na budynkach szafki przyłączy energetycznych, gazowych, telekomunikacyjnych i w konsekwencji doprowadziła do potrącenia pieszej znajdującej się na chodniku. Pojazd zakończył przemieszczanie się na schodach budynku mieszkalnego. Potrącona osoba została przejęta przez zespół ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu osobowego po przebadaniu przez medyków pozostał w miejscu zdarzenia.

Dalsze czynności nad uszkodzonymi przyłączeniami technicznymi na budynkach przejęły stosowne służby przybyłe do miejsca prowadzonych działań przez strażaków.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci pomogli obywatelce Norwegii
Pożar w Drożyskach Wielkich
Ćwiczenia na zamarzniętym jeziorze

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracowanie: st.asp. Kazimierz Wiebskowski

Komentarze