Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

05.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #turniej   #wiedza   #eliminacje   #jastrowie   

2 marca 2018 roku w budynku Centrum Usług Społecznych w Jastrowiu odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

 

Komisja egzaminacyjna w składzie: komendant Miejsko - Gminny ZOSP RP w Jastrowiu dh Oskar Dąbrowski, naczelnik OSP Jastrowie dh Janusz Dziaduch, z-ca burmistrza GiM Jastrowie Jerzy Klimczak, prezes Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Jastrowiu Piotr Kozłowski, st. sekcyjny Michał Krawczyk z JRG KP PSP w Złotowie oraz dowódca sekcji OSP Jastrowie dh Karol Sobczak, przeprowadziła eliminacje pisemne dla 41 uczestników z terenu gminy i miasta Jastrowie.

Po eliminacjach pisemnych przeprowadzono eliminacje ustne, które wygrali:

 

I grupa

1. Jułga Mikołaj

2. Augustyniak Dominik

3. Astapczyk Mateusz

 

II grupa

1. Kotolińska Sara

2. Trocki Wiktor

3. Tośko Wiktoria

 

III grupa

1. Rakieć Patrycja

2. Doroszczuk Łukasz

3. Salitra Antoni

 

W wyniku przeprowadzonej kwalifikacji osoby, które zajęły w każdej grupie I i II miejsce 23 marca br. będą reprezentowały Gminę i Miasto Jastrowie w Finale Powiatowym OTWP.

Nagrody zostały ufundowane przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jastrowiu, GiM Jastrowie oraz OSP Jastrowie.

 

To może Cię także zainteresować:
Bezpieczniej w harcerskich obozowiskach
Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń
Rozpoczęły się żniwa, rozpoczęły się pożary pól

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / Marcin Prokopowicz | foto: jastrowie.pl

Komentarze