Festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

28.06.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#festyn   #rodzina   #dzieci   #złotów   

Deszczowa aura nie przeszkodziła w dobrej zabawie podczas pikniku z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. W sobotę 23. czerwca, chwilę po godzinie 10.00, oficjalnie otworzyli go dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Helena Agatowska, Starosta Złotowski Ryszard Goławski i Przewodnicząca Rady Powiatu Złotowskiego Jadwiga Harbuzińska-Turek.

 

Po serdecznych życzeniach skierowanych do rodziców, przyszedł czas na zabawę. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji! Zabawy z nagrodami, dmuchany zamek, popcorn, balonowe zwierzątka... I trochę wiedzy do przyswojenia. Tę z zakresu medycznych działań ratowniczych przekazywała najmłodszym ekipa Malty - Służby Medycznej z oddziału Tarnówka. Strażacy z KP PSP Złotów pokazywali dzieciom wóz i opowiadali o swojej pracy. Deszcz nie wystraszył gości. Owszem, było mokro, ale bardzo rodzinnie!

Piknik zorganizowali pracownicy PCPR.

 

To może Cię także zainteresować:
10. urodziny Fundacji Złotowianka
Zlekceważyli przepisy - stracili prawo jazdy
100 krokusów na 100 lecie odzyskania Niepodległości

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze