Egzotyczny zakątek w centrum Złotowa

23.09.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #zabawa   #dzieci   #minigolf   #edukacja   #park   #złotów   

Jedną z zeszłorocznych propozycji Złotowskiego Budżetu Obywatelskiego było utworzenie pola golfowego wzbogaconego ścieżką edukacyjna przy parku im. A. Mickiewicza. Projekt „Zwierzęta świata” zdobył 474 głosy mieszkańców, czyli prawię połowę z ponad tysiąca głosów oddanych łącznie na cztery propozycje.

 

19 września dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 w Złotowie, przy którym powstał plac, mogły skorzystać z niego jako pierwsze. Wrześniowa, jesienna aura dopisała i mali studenci pod czujnym okiem dyrektor Gabrieli Kawy i Burmistrza Złotowa, Adama Pulita bawili się wyśmienicie! Dzieci uczyły się jak opanować techniki minigolfa oraz mogły zobaczyć egzotyczne zwierzęta. Każde z nich jest rzetelnie opisane. 

Burmistrz wraz Panią Dyrektor oraz wykonawcą projektu zasadzili pamiątkowe drzewo, w którego korzeniach umieszczona została butelka z listem dla przyszłych pokoleń. 

Teren, na którego realizacje z Budżetu Obywatelskiego przeznaczono blisko 150 tys. zł, jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i turystów od godz. 8:00 do zmierzchu. Sprzęt do minigolfa można wypożyczyć nieodpłatnie (pamiętajcie, aby mieć ze sobą dowód tożsamości) i odbywa się to na terenie Publicznego Przedszkola nr. 3 do godz. 16:30, a później (oraz w sobotę i niedzielę) na terenie obiektu sportowego przy al. Mickiewicza 18. 

Szczegółowy regulamin dostępny jest w Przedszkolu Publicznym nr 3 oraz TUTAJ

Przypominamy, że od 30 września do 18 października trwa głosowanie na propozycje ze Złotowskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Głosować można na stronie www.zlotow.konsultacjejst.pl oraz przez specjalne karty.
To może Cię także zainteresować:
W Złotowie migali na rekord
Włamywacz recydywista trafił do aresztu
Wizyta przedszkolaków w złotowskiej komendzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.pl

Komentarze