Dzień Sportu w CKZiU

06.06.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #sport   #złotów   

30 maja młodzież z CKZiU wraz z gronem pedagogicznym spędziła czas na świeżym powietrzu. Pogoda sprzyjała aktywności fizycznej, więc tego dnia zorganizowano Dzień Sportu. Na pobliskich obiektach złotowskiej Sparty było naprawdę gwarno: z głośników wydobywała się muzyka, która swym rytmem skłaniała uczestników do ruchu i zabawy. W ramach wspólnej aktywności dzięki nauczycielom wychowania fizycznego odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni. Spośród wszystkich klas wyłoniono najlepszego piłkarza, bramkarza oraz najlepiej grający zespół.

 

Oto wyniki:

najlepszy piłkarz – Maciej Stuba

najlepszy bramkarz – Benjamin Wenda

najlepsza drużyna, w ręce której trafił puchar – klasa 2TL/TPS

II miejsce - klasa II LO

III miejsce – klasa II KMW

 

Na trybunach nie brakowało gorąco dopingującej publiczności. Ci, którzy chcieli spędzać czas aktywnie, mogli zagrać w piłkę siatkową, pojeździć na deskorolce czy rowerze. Kulinarnie całą brać uczniowską wspierali przedstawiciele klasy 1TMT2, którzy zajęli się przygotowaniem szkolnego grilla.

Okazało się, że sport może być przyjemny!

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny sukces złotowskiego Ogólniaka w Wielkopolsce
Pomnik ks. Patrona Bolesława Domańskiego odsłonięty
Ukradł paliwo, spowodował kolizję i był poszukiwany

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Na podst. inf. CKZiU / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze