Dzielnicowy z sierż. Pyrkiem o bezpieczeństwie przedszkolaków

13.04.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #dzieci   #bezpieczeństwo   #policja   #tarnówka   

Dzielnicowi mając na względzie bezpieczeństwo dzieci w towarzystwie sierżanta Pyrka odwiedzają przedszkola i przeprowadzają pogadanki z najmłodszymi.

 

27 marca br. dzielnicowy asp. szt. Sławomir Rummler odwiedził przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Tarnówce.

W spotkaniu z dziećmi uczestniczył sierżant Pyrek, który wśród najmłodszych cieszył się ogromną sympatią. Każde dziecko miało niepowtarzalną okazję zobaczyć maskotkę wielkopolskiej policji, uścisnąć jej dłoń i zrobić pamiątkowe zdjęcie z sierżantem Pyrkiem.

W trakcie spotkań z dziećmi dzielnicowy przede wszystkim zwracał uwagę na bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rozpoczynając od prawidłowego przejścia przez ulicę poprzez zakładanie elementów odblaskowych, a kończąc na zapinaniu pasów bezpieczeństwa w fotelikach samochodowych.

Policjant mówił również o bezpieczeństwie podczas zabaw na podwórku, w domu i poza nim, w kontaktach z obcymi oraz zwierzętami.

 

To może Cię także zainteresować:
Zderzanie osobówki z jednośladem przed Krajenką
Policjanci pomogli w działaniach i zapobiegli pożarowi lasu
Policjanci zatrzymali sprawcę rozboju

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze