Dwa wypadki za miejscowością Kujan

30.07.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #wypadek   #auto   #kujan   #zakrzewo   

30 lipca br. w wyniku niezachowania należytej ostrożności na skrzyżowaniu za miejscowością Kujan doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby. Do miejsca zdarzenia zadysponowano trzy samochody ratowniczo-gaśnicze, jeden lekki i jeden operacyjny.

 

W chwili dojazdu pierwszych służb poszkodowani byli poza pojazdami. Przystąpiono do udzielania pierwszej pomocy, wstrzymano ruch na drodze we wszystkich kierunkach. Po przybyciu zespołów ratownictwa medycznego poszkodowanych przekazano pod dalszą diagnostykę i ostatecznie podjęto decyzje o transporcie lotniczym jednej poszkodowanej osoby, którą przetransportowano do szpitala specjalistycznego w Pile, drugą przewieziono do szpitala w Złotowie, trzecia po zaopatrzeniu pozostała w miejscu zdarzenia. Na czas prowadzonych działań straży, policji i pomocy drogowej oba odcinki drogi były całkowicie wykluczone z ruchu.

O godzinie 11.19 wpłynęło kolejne zawiadomienie o zdarzeniu w pobliskiej odległości od pierwszego – kierunek od skrzyżowania na Rudną. W tym zdarzeniu jeden pojazd dachował do przydrożnego lasu. Podróżująca w chwili dojazdu służb ratowniczych zdołała opuścić pojazd o własnych siłach i po zdiagnozowaniu przez Zespół PRM pozostała w miejscu zdarzenia.

W obu interwencjach uczestniczyły jednostki z OSP Zakrzewo, Kujan, Wersk i JRG Złotów.

 

To może Cię także zainteresować:
Zakrzewo: Dzień Skupienia
Zderzanie osobówki z jednośladem przed Krajenką
Policjanci pomogli w działaniach i zapobiegli pożarowi lasu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl /Opracowanie/zdjęcia st.asp. Kazimierz Wiebskowski

Komentarze