Dwa czeki stypendialne na studia w WSHiU

22.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#czek   #stypendium   #studia   #powiat złotowski   

W piątek 19 lutego Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć i dyrektor Wydziału Oświaty Krzysztof Doroszuk spotkali się z Magdaleną Górską – założycielką Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu – która do powiatu złotowskiego po raz kolejny przywiozła dwa bony edukacyjne, każdy o wartości 25 tys. zł.

 

To kwota wystarczająca do tego, aby pokryć koszty czesnego na wybranym kierunku trzyletnich studiów licencjackich na wspomnianej uczelni. W jej ofercie znajdują się m.in. takie kierunki kształcenia jak: zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo narodowe, finanse i rachunkowość, turystyka i rekreacja czy pedagogika.

WSHiU w sumie ufundowała 70 takich stypendiów – są one przeznaczone dla młodzieży z wielkopolski. W powiecie złotowskim, przypomnijmy, z tej propozycji kształcenia może skorzystać dwoje uczniów.

Więcej informacji na ten temat w Wydziale Oświaty w Starostwie Powiatowym w Złotowie.

 

To może Cię także zainteresować:
Policyjne działania "Prędkość - Zero Tolerancji"
Pomoc strażaków w dowozie seniorów do punktów szczepień
Wesprą w transporcie na szczepienia przeciwko COVID-19

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: Powiat Złotowski / Patrycja Kajewska

Komentarze