Dachowanie samochodu osobowego za miejscowością Kujan

27.07.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #dachowanie   #auto   #kujan   #zakrzewo   

Kilkanaście minut po godzinie trzynastej 18 lipca 2020 roku na odcinku drogi wojewódzkiej za miejscowością Kujan kierunek Dorotowo doszło do dachowania pojazdu osobowego.

 

Do zdarzenia skierowano najbliższe jednostki ochrony przeciwpożarowej z Kujania, Zakrzewa i Złotowa. W czasie dojazdu służb podróżujący opuścili rozbity pojazd o własnych siłach. Strażacy zabezpieczyli teren i udzielili pomocy medycznej, przybyły zespół ratownictwa medycznego przejął opiekę nad uczestnikami zdarzenia. Jedna niepełnoletnia osoba została przewieziona na dalszą diagnostykę do szpitala w Więcborku. Po wykonaniu czynności przez Policję i uprzątnięcie jezdni z resztek powypadkowych przywrócono ruch na jezdni.


To może Cię także zainteresować:
Sala wiejska w Śmiardowie Złotowskim pnie się do góry
360 tys. zł na Klub Senior+
Upamiętniono 76 rocznice Powstania Warszawskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracowanie st.asp. Kazimierz Wiebskowski Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze