CKZiU od kuchni. Drzwi otwarte i moc atrakcji

25.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #drzwi otwarte   #złotów   

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie przy ul. Norwida 10 od samego rana, 21 marca, było wyjątkowo tłoczno. To za sprawą drzwi otwartych, w ramach których szkołę finalnie odwiedziło około ośmiuset uczniów ostatnich klas „podstawówek” i gimnazjów z terenu powiatu złotowskiego.

 

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie przygotowali dla swoich gości wiele atrakcji. 

W pierwszej kolejności w szkolnej auli prezentowane były informacje dotyczące m.in. kierunków kształcenia, a także dodatkowych obozów, kursów i programów realizowanych w Centrum. Następnie uczniowie CKZiU wraz z nauczycielami zapraszali swoich gości do oglądania kompleksu budynków szkolnych. Na liście miejsc wartych zobaczenia znalazły się m.in. pracownia elektrotechniczna, szkolna siłownia, strzelnica, a także stacja diagnostyki pojazdów. Młodzież mogła również spróbować swoich sił na symulatorze jazdy. Ciekawe prezentacje sprzętu przygotowali uczniowie klas mundurowych wspierani przez Państwową Straż Pożarną w Złotowie, Komendę Powiatową Policji w Złotowie oraz Jednostkę Strzelecką 4001 im. Szarych Szeregów.


To może Cię także zainteresować:
Policjanci eskortowali ciężarną kobietę do szpitala
Dzień Ziemi 2019 w Złotowie
Dzieci odwiedziły złotowską komendę

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska / fot. zlotow-powiat.pl

Komentarze