Ciężarówka na boku

30.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #ciężarówka   #okonek   

29 listopada zastępy straży pożarnej z Lotynia, Okonka i Złotowa zadysponowane zostały do zdarzenia drogowego na DK 11 trasa Lotyń-Okonek.

 

Samochód ciężarowy z naczepa przewożący drzewo, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi przywracając się całkowicie bokiem na przydrożne pole. Kierowca opuścił pojazd o własnym siłach. Działania ratownicze skupili się na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz udzieleniu pomocy przedmedycznej kierowcy. W kolejnym etapie działań rola strażaków polegała na kierowaniu ruchem wahadłowo oraz pomocy w postawieniu zestawu na koła. Na miejscu oprócz jednostek ochrony przeciwpożarowej pracowali policjanci, zespół ratownictwa medycznego, firma przewozowa. Działania trwały ponad 3 godziny.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny wypadek na drodze krajowej
Zabezpieczono alkohol i wyroby tytoniowe bez akcyzy
Tragiczny w skutkach wypadek na DK nr 11

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: osplotyn.pl | foto: osplotyn.pl

Komentarze