Burmistrz Stefan Kitela wizytował krajeńską inwestycję

10.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#inwestycja   #ścieżka rowerowa   #burmistrz   #krajenka   

27 marca br. burmistrz Gminy i Miasta Krajenka Stefan Kitela podpisał umowę z przedstawicielami firmy Asta-Bud sp. z o.o. na budowę ścieżki rowerowej w Krajence. Koszt inwestycji, to 1 609 895,82 zł. Prace budowlane ruszyły. Przetarg na realizację zadania wygrała firma Asta-Bud spółka z o.o. w Pile. Kierownikiem budowy jest Artur Kłos, a kierownikiem robót Sylwester Adamkiewicz. Inspektor nadzoru, to Ireneusz Stawiszyński, a projektantem Łukasz Kowalczyk.

 

We wtorkowy poranek inwestycję wizytował burmistrz Gminy i Miasta Krajenki, Stefan Kitela, który omówił z wykonawcą przebieg rozpoczętych kilka dni temu, pierwszego etapu prac. A te wykonywane są zgodnie z planem. Termin realizacji zadania wyznaczono do 15 listopada br. 

- Cieszę się, że tak oczekiwana przez mieszkańców Krajenki inwestycja ruszyła. Liczy się bezpieczeństwo użytkowników naszych dróg, a budowa ścieżki rowerowej jest jednym z czynników poprawiających bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Będzie i bezpiecznie i przyjemnie tym osobom, które będą poruszały się po Krajence rowerami. A nam zależy na polepszaniu jakości życia w naszym mieście i w naszej gminie - powiedział burmistrz Stefan Kitela.


To może Cię także zainteresować:
Miał narkotyki i jechał pod ich wpływem
Wypadkowa niedziela w powiecie złotowskim
W Krajence będzie nowa promenada

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl / Agnieszka Barabasz | foto: krajenka.pl

Komentarze