Błąd kierowcy na szczęście nie okazał się tragiczny w skutkach

10.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kierowca   #auto   #autobus   #krajenka   

61-letni kierowca ciągnika siodłowego marki Renault doprowadził do groźnej kolizji z autobusem przewożącym pasażerów. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy czynności na miejscu zdarzenia drogowego pozwoliły ustalić w jaki sposób doszło do zderzenia obu pojazdów. Na szczęście żaden z pasażerów oraz kierujących nie odniósł obrażeń. Tym razem błąd kierowcy nie okazał się tragiczny w skutkach. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze, los nie zawsze bywa łaskawy.

 

Do zdarzenia doszło 7 listopada bieżącego roku, krótko przed godziną 20.00 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej numer 188 w rejonie przystanku autobusowego w miejscowości Skórka. Kierujący samochodem ciężarowym marki Renault nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania autobusu marki Scania i chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem uderzył w bok wyprzedzanego autobusu. W wyniku tego zdarzenia kierujący jak i pasażerowie obu pojazdów na szczęście nie odnieśli obrażeń. Za naruszenie przez kierującego samochodem Renault przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym.

 

To może Cię także zainteresować:
Jechał ponad 100 km/h - stracił uprawnienia do kierowania
Zatrzymano kobietę która uprawiała i posiadała narkotyki
Nietrzeźwa i bez uprawnień wiozła dzieci bez fotelików

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze