Bezpieczniej do Ciosańca

07.10.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#droga   #przebudowa   #inwestycja   #okonek   

Prace związane z poszerzeniem drogi (o metr) na czterokilometrowym odcinku od Pniewa do Ciosańca (gmina Okonek) dobiegły końca.

 

Korytowanie gruntu (na głębokość 30 centymetrów) i podbudowę z kruszywa łamanego dostarczonego przez jastrowski Jastimpex wykonali pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Złotowie. Asfalt na poszerzeniu położyła z kolei bydgoska firma Proj-Bud (docelowo na całej powierzchni jezdni planuje się wylanie dwóch warstw nawierzchni asfaltowej – wyrównawczej i ścieralnej).

Realizując tę inwestycję udało się spełnić oczekiwania mieszkańców gminy Okonek. Udało się również wykonać kolejny ważny krok w kierunku poprawy komfortu życia, a przede wszystkim bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

 

To może Cię także zainteresować:
Uwaga na trudne warunki na drogach
Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży elektronarzędzi
Zakończono modernizacje świetlicy w Węgorzewie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze