"Bawmy się razem" - impreza sportowo-integracyjna

06.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#zabawa   #sport   #integracja   #krajenka   

2 grudnia br. na sali sportowej przy ul. St. Polańskiego w Krajence odbyła się impreza zatytułowana "Bawmy się Razem", w której udział wzięło ponad 300 osób.

 

Po uroczystym otwarciu imprezy, zapaleniu znicza którego dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka Stefan Kitela oraz Andrzej Manysiak rozpoczęła się zacięta rywalizacja sportowa nad przebiegiem której czuwali opiekunowie oraz wolontariusze. Uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich sił w przygotowanych wcześniej konkurencjach. Wśród nich znalazły się: rzut do celu, wieszanie prania, fala, bałwanek, choinka, rzeczka, wąż, kręgle oraz ruchomy cel.

Na wszystkich uczestników, opiekunów, wolontariuszy czekał poczęstunek. Miłym akcentem była z pewnością wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował zgromadzonych prezentami.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również: dyrektor Szkoły Podstawowej w Krajence Andrzej Pietrzak, przewodniczący Rady Miejskiej Adam Klaryński.

 

To może Cię także zainteresować:
Gala Sportu 2017 w Jastrowiu
Jechał ponad 100 km/h - stracił uprawnienia do kierowania
Biało-Czerwoni poznali rywali w Lidze Narodów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl | foto: krajenka.pl

Komentarze