Awanse i wyróżnienia policjantów

06.06.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #awans   #złotów   

W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas odprawy służbowej kadry kierowniczej, Komendant Powiatowy Policji w Złotowie podziękował policjantom za dobrą pracę i wręczył rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe.

 

30 maja br. w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie podczas odprawy z udziałem kadry kierowniczej mł. insp. Robert Chwedczyk Komendant Powiatowy Policji w Złotowie wręczył rozkazy personalne o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe. Szef złotowskich policjantów podkreślił, że wyróżnieni funkcjonariusze dali się poznać jako zaangażowani, rzetelni policjanci, a mianowanie ich na wyższe grupy zaszeregowania jest wyrazem uznania ich dotychczasowej służby na rzecz mieszkańców powiatu złotowskiego. Przełożeni funkcjonariuszy złożyli awansowanym najszczersze gratulacje oraz życzenia, wspominając chwile kiedy to oni otrzymywali pierwsze awanse. Oprócz awansów na wyższe stanowiska służbowe mł. insp. Robert Chwedczyk wyróżnił także policjantów, którzy reprezentowali Komendę Powiatową Policji w Złotowie podczas „XII Złotowskiego Biegu Zawilca”. Mundurowi zdobyli: I miejsce w klasyfikacji drużynowej biegu na 5 kilometrów, a także odnieśli sukcesy indywidualne w swoich kategoriach. Wyróżnienia i nagrody z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie mł. insp. Roberta Chwedczyka o odebrało w sumie 2 policjantów i najszybsza wśród wszystkich uczestniczących w biegu Pań – policjantka.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny sukces złotowskiego Ogólniaka w Wielkopolsce
Pomnik ks. Patrona Bolesława Domańskiego odsłonięty
Ukradł paliwo, spowodował kolizję i był poszukiwany

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze