Anomalia pogodowe nad powiatem złotowskim

10.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #interwencja   #drzewo   #anomalia   #pogoda   #powiat złotowski   

W miniony weekend strażacy powiatu złotowskiego interweniowali łącznie w dwudziestu zdarzeniach. Większość z nich dotyczyła niedzielnych anomalii pogodowych i w większości związane było z usuwaniem powalonych drzew tarasujących przejazdy na ciągach komunikacji drogowej.

 

Odnotowano również cztery zdarzenia drogowe z udziałem pojazdów w tym jeden pożar samochodu osobowego na terenie posesji właściciela pojazdu. 

Jedno ze zdarzeń zostało wywołane z monitoringu pożarowego zainstalowanego w ośrodku wypoczynkowym, ale bez pożaru i bez strat materialnych. 

W jednym z budynków mieszkalnych strażacy prowadzili działania związane z pożarem przewodu kominowego. 

Na jednym z budynków mieszkalnych wielorodzinnych zniszczeniu uległo zadaszenie nad balkonem.


To może Cię także zainteresować:
Pożary w budynkach mieszkalnych
Zdarzenie drogowe Prochach
Wietrzny poranek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracowanie/zamieścił: st.asp. Kazimierz Wiebskowski Zdjęcia:KP PSP Złotów, OSP powiat

Komentarze