Absolutorium dla Wójta Gminy Zakrzewo

02.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#absolutorium   #wójt   #zakrzewo   

30 maja br. podczas XXVIII sesji, Rada Gminy Zakrzewo udzieliła Wójtowi Gminy absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Zakrzewo za rok 2016.

 

Art. 267 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych zobowiązuje wójta gminy do przedłożenia Radzie Gminy rocznego sprawozdania z wykonania budżetu gminy, zawierającego zestawienie dochodów i wydatków wynikające z zamknięć rachunków budżetu jednostki samorządu terytorialnego o szczegółowości nie mniejszej niż w uchwale budżetowej oraz informację o stanie mienia komunalnego.

W związku z pozytywną opinią zarówno Regionalnej Izby Obrachunkowej jak i Komisji Rewizyjnej radni jednogłośnie udzielili Wójtowi absolutorium za rok 2016.

 

To może Cię także zainteresować:
Sala wiejska w Śmiardowie Złotowskim pnie się do góry
360 tys. zł na Klub Senior+
WiFi4EU dla mieszkańców gminy Zakrzewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl

Komentarze