Absolutorium dla Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie

30.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#absolutorium   #burmistrz   #jastrowie   

Dnia 27.06.2017r. odbyła się XXXII sesja zwyczajna VII kadencji Rady Miejskiej w Jastrowiu. Po pozytywnym zaopiniowaniu przez Komisję Rewizyjną Rady Miejskiej i Regionalną Izbę Obrachunkową w Poznaniu sprawozdania z wykonania budżetu za 2016r. 14 głosami za przy 14 obecnych radnych udzielono absolutorium Burmistrzowi Gminy i Miasta Jastrowie Panu Piotrowi Wojtiuk. Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Kurzyna pogratulował Burmistrzowi otrzymania absolutorium.

 

Burmistrz podziękował za współpracę Pani Skarbnik Teresie Czyżewskiej, współpracownikom Urzędu Gminy i Miasta Jastrowie oraz jednostek organizacyjnych. Podziękował również Wysokiej Radzie za udzielenie absolutorium, za wiele wspólnych posiedzeń, komisji i wypracowanych wspólnie wniosków.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali seryjnego złodzieja
Nowy Kierownik USC w Jastrowiu
Absolutorium dla Burmistrza

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl | foto: jastrowie.pl

Komentarze