50-lecie pożycia małżeńskiego Państwa Hoffman

18.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#małżeństwo   #rocznica   #złote gody   #jastrowie   

W dniu 12 maja 2017 r. w sali ślubów Urzędu Gminy i Miasta w Jastrowiu, w gronie najbliższej rodziny, złote gody, czyli 50. rocznicę pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Urszula i Mieczysław Hoffman zamieszkali w Jastrowiu.

 

Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra rodziny założonej przed pół wiekiem Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Piotr Wojtiuk, który skierował również pod adresem dostojnych Jubilatów słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia.

Szanownym Jubilatom wręczono list gratulacyjny i kwiaty. Podniosłą chwilę uczczono symboliczną lampką szampana.

Życzymy Złotym Jubilatom, by przeżyte wspólnie lata niosły ze sobą tylko dobre wspomnienia, a nadchodzące lata pozwalały spełniać marzenia i przeżywać w zdrowiu kolejne jubileusze.

 

To może Cię także zainteresować:
73. rocznica powrotu Ziemi Złotowskiej do Macierzy
Pożar budynku mieszkalnego w Nadarzycach
Spotkanie Noworoczne Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / USC | foto: jastrowie.pl

Komentarze