30-latek odpowie za kradzieże z włamaniem

19.06.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kradzież   #włamanie   #narkotyki   #jastrowie   

Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczne ilości substancji psychotropowej oraz kilka porcji dilerskich środków odurzających. To nie jedyne przestępstwa jakich dopuścił się 30-latek. Grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Funkcjonariusze z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu wiedzieli, że 30-latek będący w ich zainteresowaniu jako osoba mająca związek z przestępczością narkotykową będzie przebywał w jednym z mieszkań w Jastrowiu. Według ustaleń policjantów jego wizyta w mieszkaniu nie była przypadkowa, ponieważ 30-latek miał posiadać przy sobie dużą ilość narkotyków, którą miał zamiar ukryć w bezpiecznym jak się mu wydawało dla niego miejscu.

Funkcjonariusze przystąpili do zatrzymania 30-latka 9 czerwca br. kilkanaście minut po godzinie szóstej rano. Mieszkaniec powiatu złotowskiego był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów cały czas przekonywał mundurowych, że to jakieś nieporozumienie, ponieważ on nie posiada żadnych narkotyków. Szybko okazało się, że nie ma mowy o żadnym błędzie. W jego ubraniu funkcjonariusze ujawnili worek foliowy z zawartością blisko 100 gramów białego proszku, a w kolejnej kieszeni kilka woreczków z suszem roślinnym. Badania narkotesterem potwierdziły, że to amfetamina i marihuana. 

W trakcie prowadzonego przeszukania w miejscu zamieszkania 30-latka, policjanci ujawnili ponadto przedmioty pochodzące z kradzieży z włamaniem do których doszło na terenie gminy Jastrowie w marcu i maju br. 

Po przedstawieniu sprawy Prokuratorowi Rejonowemu w Złotowie, mężczyźnie zostały postawione dwa zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających oraz dwukrotnej kradzieży z włamaniem. Na wniosek policji, Prokurator Rejonowy w Złotowie zastosował wobec 30-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego dozór policji. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:
Tragedia na drodze
Pojechali do awantury rodzinnej, znaleźli narkotyki
Niemiłe konsekwencje zbyt szybkiej jazdy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP w Złotowie

Komentarze