20-lecie Powiatu Złotowskiego

23.09.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jubileusz   #gala   #złotów   

W piątek 20 września w Sali Rodła w Domu Polskim w Zakrzewie odbyła się uroczysta gala 20-lecia Powiatu Złotowskiego. Jubileuszowe obchody rozpoczęły się od artystycznego akcentu - na scenie w "Polonezie" zaprezentowała się dorosła grupa Zespołu Pieśni i Tańca "Rodlanie".

 

Następnie prowadzący galę Krzysztof Doroszuk - dyrektor Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Złotowie - powitał gości. Znaleźli się wśród niech parlamentarzyści, samorządowcy, dyrektorzy oraz kierownicy powiatowych szkół i placówek, a także przedstawiciele służb, inspekcji i straży. W uroczystości licznie wzięli udział również, najważniejsi tego dnia, radni, którzy w ciągu minionych dwóch dekad pracowali na rozwój Powiatu Złotowskiego. Za wszystkie trafne, a w szczególności trafne i trudne decyzje podziękował im Starosta Złotowski Ryszard Goławski. Następnie wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Złotowskiego Julianem Brewką przystąpił do wręczania pamiątkowych medali 20-lecia. Otrzymały je osoby, które wspierały i wciąż wspierają samorząd powiatowy. 

Potem przyszedł czas na życzenia. Wraz z Ryszardem Goławskim i Julianem Brewką odbierała je Wicestarosta Małgorzata Sameć. 

Ponadto podczas uroczystości wyświetlona została prezentacja multimedialna obrazujaca Powiat Złotowski w aspkecie największych walorów i pozytywnych zmian, jakie zaszły w nim na przestrzeni ostatnich lat. 

Galę zamknął występ żeńskiego kwartetu smyczkowego 4te Quartet z Poznania. Na zakończenie zaplanowano poczęstunek. Był również jubileuszowy tort, który wspólnie podzielili starosta i wicestarosta.To może Cię także zainteresować:
W Złotowie migali na rekord
Włamywacz recydywista trafił do aresztu
Wizyta przedszkolaków w złotowskiej komendzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska

Komentarze